On-line prezentace pro uchazeče

On-line prezentace pro uchazeče
03 Pro 2020

Co jsou to České sekce v Dijonu a Nîmes? Co tříletelé studium na střední škole ve Francii obnáší? Jak se do tohoto programu přihlásit? Jak funguje francouzské středoškolské studium? Jaké jsou zkušenosti současných studentů? Jaké výhody absolvování Českých sekcích přináší, když se student hlásí na VŠ? To vše se dozvíte na pravidelných webinářích organizovaných Francouzským institutem v Praze.
Účast je možná na dopoledních prezentacích určených pro školní třídy a/nebo na odpoledních prezentacích pro studenty s rodiči.
Termíny webinářů naleznete v registračním formuláři.

Přihlaste se, stojí to za to! Třeba proto, že:

„Podmínky místního života pro mě představují podnět k hledání sebe sama. Díky životu ve Francii se stávám více autonomní, lépe připraven na život dospělého jedince v naší společnosti. Přestože jsem už ušel kus cesty, během které jsem se toho hodně naučil, cítím, že stále nejsem u konce. Strávit zde tedy další rok je pro mě možnost pokračovat v osobním obohacení, kterého bych se nerad vzdal.“

Zájemci o studium v Českých sekcích si také mohou prostudovat informace na našem webu.

Oficiální informace o studiu v sekcích a přijímacím řízení, včetně instrukcí k podání přihlášky naleznete na webu MŠMT. O studiu v Dijonu a Nîmes se můžete informovat rovněž na webu Domu zahraniční spolupráce (Akademické informační agentury) a na webu Francouzského institutu v Praze.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *